Bup# 18 Marmaris Farkındalık Turu

İlk defa İstanbul dışına çıktık ve farkındalığı 18. kez Marmaris’e taşıdık. yine hep birlikte şaşkın bakışlar arasında ve bisikletli ulaşım altyapısını kullanarak gerçekleştirdiğimiz farkındalık turuna katılan herkese çok teşekkür ediyoruz, yeni yüzler görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Misafirperverlikleri ve yaptıkları titiz çalışmalar için @marmarisbld başkan yardımcısı İsmet Kamil Öner ve ekibine teşekkür ve sevgilerimizi iletiyoruz. ?

 

Büyük bir heyecanla hazırlandığımız Bup#18 Marmaris Farkındalık Turumuzu 16.07.2018 tarihinde gerçekleştirdik.

Marmaris Belediyesi’nin, diğer tüm belediyeleri imrendirecek bisiklet yollarında büyük bir keyifle pedalladık. Araç sürücülerinin bisiklet sürücülerine son derece duyarlı olduğunu tespit ettik. 40 bisikletli kadardık, çok güzel bir farkındalık yarattık.

Akyaka’dan, Datça’dan, Köyceğiz’den, Turunç’tan, İçmeler’den gelip bisikletli ulaşıma destek veren tüm bisiklet dostlarımıza sonsuz teşekkürler.


Bisikletli ulaşıma dikkat çekmek amacıyla 16 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 18:30’da Atatürk Heykelinde buluşuyoruz!

Marmaris – İçmeler arasında bisikletli ulaşım yolları ve hazır altyapıyı kullanarak yapacağımız farkındalık turuna Marmaris ve çevresinde bulunan herkesi bekliyoruz.
#YaşanabilirBirKentİçinSenDePedalÇevir
#BisikletYolumŞekilÖnümdenÇekil ☀️????

 

Bisikletli ulaşıma dikkat çekmek ve bisikletlilerin de trafikte hakları olduğunu göstermek için 16 Temmuz 2018 Pazartesi günü Marmaris’deyiz! Facebook Etkinliği için tıkla!

 • Rota: Marmaris Atatürk Heykeli – İçmeler – Marmaris Atatürk Heykeli Toplam 22 km.
 • Marmaris’te yeni yapılan bisiklet yollarında bisikletli ulaşım farkındalığı yaratacağız.
 • Caddelerin sağ şeridi bize ait olacak şekilde yavaş tempoda sürüş gerçekleştireceğiz. Molalar ile birlikte tahmini tur süresi 2.5 saattir.
 • Bisiklet zillerinizi ve düdüklerinizi getirmeyi unutmayın!
 • Trafikte hep arabaların kornalarını dinlediğimiz yeter… Zillerimiz ve düdüklerimizle “Trafikte biz de varız!” diye haykırıyoruz!
 • Bisikletlere bağlanacak olan slogan PVC.ler ve düdükler, etkinlik öncesi, BUP gönüllüleri tarafından dağıtılacaktır..
 • Buluşma: Saat 18.30 Marmaris Atatürk Heykeli – 19.00 Hareket
  Rota: Marmaris – İçmeler – Marmaris
  Mesafe 22 km.
  Bitiş saati 21.30
This entry was posted in Eylem – Etkinlik. Bookmark the permalink.

Yorum Bırak